Nasıl Sipariş Verebilirim?

Mobilyalarımıza bir kez aşık olduktan ve size özel ürünlerimizi sipariş etmeye karar verdikten sonra bizimle irtibata geçmeniz, bizim için çok önemli ve değerlidir. Sizi İstanbul Bebek’teki merkez ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Alışverişinizden %100 memnun kalmanız bizim için önemlidir. Alışverişinizin size özel olmasını sağlamak için her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.  Siparişinizi web sitemiz üzerinden online olarak da verebilirsiniz. Siparişinizi verirken seçtiğiniz ürünün stoklarımızda olup olmadığını web sitemizde görebilmektesiniz. Seçeceğiniz ürün o an stoklarımızda bulunmayan bir ürün ise (stoklarımızda bulunmayan ürünler için) sizden kredi kartı veya çek yoluyla %50 depozito isteyeceğiz. Sipariş ettiğiniz ürünlerin stoklarımızda bulunması halinde ücretin tamamının ödemesi talep edilecektir. Siparişinizi takip eden 7 iş günü içerisinde sizinle irtabata geçerek, teslim tarihi için bir randevu talep edeceğiz. Teslimat günü ürünü adresinize teslim ederek kurulumunu gerçekleştireceğiz. Bu süre zarfında dilediğiniz zaman ürünler ve siparişiniz ile ilgili her türlü konuda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda bulunmuyorsa, depozito ödemenizi takiben, teslimatınızı en geç 12-16 hafta içerisinde yapıyoruz. Stoklarımızda bulunmayan ürünlerden sipariş etmek istediğinizde ödemenin peşin yapılması halinde %30’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Stoklarımızda bulunan ürünler genellikle maksimum 7 iş günü içerisinde teslim edilir. Siparişinizin teslimat tarihi ile ilgili güncel bilgilendirme talep ettiğinizde, siparişinizin durumu ile ilgili size bilgi vermekten mutluluk duyarız.

İnternet Üzerinden Sipariş

İnternet vitrinimize göz atın, sizi etkileyen ürünlere tıklayın ve ürün detaylarını anında ekranınızda görün. İncelediğiniz ürünü almak istiyorsanız lütfen ürün ismi ve modelini ürün kodu ile beraber not alarak bize sitemiz üzerinden mesaj yolu ile bildiriniz. Mesaj yolu ile talebinizi belirtirken sizinle irtibata geçebilmemiz için lütfen isim, e-posta ve telefon numaranızı da belirtmeyi unutmayınız.

Telefonla Sipariş

Bazen kişisel olarak sipariş vermenin daha iyi olduğunu biliyor ve sizden Pazartesi’den Cuma’ya, 09:00-18:00 saatleri arasında bize telefonla ulaşmanızı rica ediyoruz. Güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz, sorularınızı yanıtlamak ve alışverişinizde size yardımcı olmak için hazır olacaktır. Siparişinizi verdiğinizde, faturanızın bir kopyasıyla birlikte bir konfirmasyon mektubu, sipariş verdiğiniz gün size gönderilecektir. Sizden tek istediğimiz, verdiğiniz tüm iletişim bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmenizdir. Stoklarımızda o an bulunmayan ürünlerimiz stoklarımıza girdiğinde sizinle telefon, e-mail veya posta yoluyla irtibata geçebiliriz. Stoklarımızda yer alan ürünlerimizden sipariş etmek istediğinizde işlemlerinizi hemen yaparak ürününüzün teslim ve kurulumunu maksimum 7 gün içinde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul dışından verilen siparişlerde, ürünü kargo ile 7 iş günü içinde adresinize teslim ediyoruz ancak kurulum hizmetini şu an için sadece İstanbul içi siparişlerde verebiliyoruz.

Siparişle İlgili Sorular

Sorularınız için bizimle telefon ya da e-mail adresimizden iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizi İstanbul Bebek’teki ofisimizde ağırlamaktan da memnuniyet duyarız.