Sıkça Sorulan Sorular
Soru:     Minimum sipariş adediniz nedir?
Cevap:  Minimum sipariş için bir kısıtlamamız yoktur.


Soru:     Siparişim kaç günde elime ulaşacak?
Cevap:  Stoklarımızda bulunan ürünlerin teslimat süresi maksimum 7 gündür.


Soru:      Stoklarınızda bulunmayan ürünlerden satın almak istediğimde ödeme ve teslimat şartlarınız nedir?
Cevap:  Stoklarımızda o an bulunmayan ürünlerimizden sipariş vermek istediğinizde ödemenin %50 sini talep edeceğiz. Stoklarımızda bulunmayan ürünlerin imalat ve teslim süresi 6 - 8 hafta arasındadır. Ürünleriniz hazır olduğunda teslimattan 1 hafta önce sizi haberdar ederek bakiye ödemenizi tamamlamanızı rica edeceğiz. Stoklarımızda bulunmayan bir ürünle ilgili sipariş vermek istediğinizde %50 depozito alındıktan sonra ürünler sizin için özel imal edileceği için, ürünü satın almaktan vazgeçmeniz halinde ödenen depozitoyla ilgili geri ödeme yapılamayacağını, size özel imalatı yapılan ürünün başka bir ürünle değiştirilemeyeceğini hatırlatmak isteriz.


Soru:      Toptan sipariş vermek istiyorum, ekstra indirim talep edebilir miyim?
Cevap:  10 adetten fazla ürün içeren veya 20.000 TL’nin üzerindeki toptan siparişlerinizde özel indirim oranlarımızdan yararlanabilirsiniz.


Soru:     Bayiniz olarak toptan ürün satın almak suretiyle kendi şehrimde/bölgemde ürünlerinizi satmak istiyorum... mümkün müdür?
Cevap:  Tabii ki. Bayi fiyatlarımız ve bayilik şartlarımızla ilgili görüşmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Soru:     Ürünlerin dizaynında veya ölçülerinde değişiklikler istersem kişiye özel üretim de yapar mısınız?
Cevap:  Evet. İstediğiniz değişiklikleri bize bildirirseniz kişiye özel üretim yapabiliriz. Bunun için lütfen irtibata geçiniz.